ژل ضد درد بدن

ژل ضد درد بدن لموریا

ژل موضعی عضلات و مفاصل لموریا علاوه بر رفع خستگی،  کوفتگی و کبودی برای کاهش دردهای عضلانی ، مفصلی ، استخوانی ، کشیدگی تاندون ها ، آتریت، کمر درد، گرفتگی گردن ، دردهای عضلانی ناشی از آسیب های ورزشی و حتی دردهای ناشی از رماتیسم و آتروز با ۷ اکتیو بسیار قوی در فرمول خود یکی از بهترین محصولات برای تسکین دردهای شما می باشد.

ترکیبات موثر :

عصاره خشخاش : روغن خشخاش که از فشرده سازی دانه های خشخاش تهیه میشود به طور گسترده از در صنایع داروسازی مورد استفاده قرار میگیرد. این عصاره دارای خواص ضد التهابی و ضد دردی قوی می باشد.

منتول : منتول اسانسی که از نعناع بدست می آید. ترکیب منتول و متیل سالیسیلات به عنوان ضد درد و آزردگی شناخته می شوند. آنها با ایجاد حس خنکی و سپس گرما روی پوست اثر خود را اعمال میکنند.

متیل سالیسلات : متیل سالیسیلات برای درمان درد و درد ناشی از عضلات و مفاصل ( به عنوان مثال آتریت ، کمر درد و ضرب دیدگی ) استفاده می شود . 

کامفور : به دلیل جذب آسان از طریق پوست هنگام استفاده در حدود ۱۰ دقیقه اثر بی حسی  و ضد میکروبی خود را با احساس سرما و گرما با انحراف حواس از احساس درد سریع نشان می دهد برای درمان رگ به رگ شدن، تورم ، التهاب و دردهای عضلانی استفاده میشود.

عصاره گزنه : اسانس و عصاره های گیاهی به دلیل داشتن خواص دارویی ، ضد قارچی ، ضد باکتریایی و آنتی اکسیدانی در صنایع دارویی بسیار مورد استفاده قرار میگیرند.عصاره گزنه با خاصیت ضد التهابی در تسکین و درمان درد نقش  بسزایی دارد.

رزماری: برای کاهش درد ،گرفتگی عضلات ، پیچ خوردگی و رگ به رگ شدن عضلات رزماری مورد استفاده قرار میگیرد. به طوریکه از روغن رزماری برای درمان آتروز نیز استفاده میشود. این گیاه با افزایش گردش خون موضعی و با خاصیت ضد التهابی قادر به تسکین درد   می باشد.

آرنیکا : گیاه آرنیکا یا سوسن کوهی ضمن اینکه اثر ضد کبودی دارد به خاطر وجود فارادیول مونواستر قویترین ماده ضد التهاب و تورم مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین آرنیکا موجب بهبودی ایمنی و جلوگیری  از التهاب را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید